Haberler
 
»KUZEYDEN ESİNTİLER RESİM SERGİSİ
»FİGÜRSEL YORUMLAR SANAT YORUM'DA...
»USTALARDAN SEÇKİLER-3 SANAT YORUM'DA...
»DÜŞLERİMDEN SÜZÜLENLER / NİHAT TAŞKIRAN RESİM SERGİSİ
»SANAT YORUM'DAN ÇAĞDAŞ YAZ KARMASI
»GENÇ UMUTLAR SANAT YORUM'DA
»ASLI ÇALIKOĞLU & MERYEM KARAOĞLAN ÇALIKOĞLU RESİM SERGİSİ ''KAVUŞMA'' SANAT YORUM'DA
»YENİ YIL 2017 BARIŞ VE DOSTLUK SERGİSİ
»ADANA TURANİ' yi KAYBETTİK...
»Halis KARAKURT ''Anadolu'dan Beyoğlu'na'' Sergisi Sanat Yorum'da
»SANAT YORUM'DAN USTALARDAN SEÇKİLER-2 SERGİSİ
»3.GELENEKSEL BAKIRKÖY SANAT ŞENLİĞİ
»EMEK EN YÜCE DEĞERDİR KARMA RESİM SERGİSİ SANAT YORUM' DA...
»KADİR ABLAK ''NEGATİF MEKANLAR'' SERGİSİYLE SANAT YORUM'DA...
»2. BAKIRKÖY SANAT PANAYIRI
»KOLEKSİYONERLİK REHBERİ
»''GEZİYORUM'' RESİM SERGİSİ SANAT YORUM'DA...
»USTALARDAN SEÇKİLER / KARMA RESİM SERGİSİ
»BAŞLARKEN...
2. BAKIRKÖY SANAT PANAYIRI

''SANAT HAYATTIR''

Sanat Yorum ve Şeker Sanatevi' nin birlikte organize ettikleri, Bakırköy' de faaliyet gösteren bütün sanatçı, sanat atölyesi, sanat galerileri ile konuk sanatçı ve atölyelerin katılımı ile gerçekleştirilen, 2. BAKIRKÖY SANAT PANAYIRI büyük bir coşku ve eğlence içinde geçti.

Yaklaşık 50 sanatçının yer aldığı, canlı performansların yapıldığı sanat etkinliğinde, resim, heykel, seramik, hat, tezhip, minyatür, ebru gibi plastik ve geleneksel sanatların yanı sıra, bağlama resiatli ve müziklerde etkinliğe ayrı bir renk kattı. Etkinlikte sanatçılar canlı performans yaparken bir yandan da bitmiş eserlerini de sergilediler. Bakırköy Belediye Başkan yardımcısı Sn. Margarit DİKME etkinliği ziyaret edip, bütün atölyelerin standlarını gezerek sanatçılarla tanışıp sohbet etti. Dikme ayrıca etkinliği düzenleyen Sabriye ŞEKER ve Saim KAYA' ya böyle bir organizasyona imza atıp Bakırköy'lü sanatçıları bir araya getirerek sanatla dolu eğlenceli bir gün geçirmelerine vesile oldukları için tebrik ederek, belediye olarak kendilerine her zaman destek vermeye hazır olduklarını söyledi. 

Panayırın sürprizi ise, kura ile seçilen bir eserin, çekilişe katılmak isteyenler arasından çeklien kura sonucu özel gelişen bir arkadaşımıza çıkması herkesi sevindirip duygulandırdı.

Ahmet Yesevi GÜLTEKİN' in sunumuyla başlayan 2. Bakırköy Sanat Panayırında, Gültekin' in yanın sıra Umut Tezel, Orhan AKKAPLAN, Serap AKSOY ve konuk sanatçıların yanı sıra bir çok kişi bağlama çalıp türküler söyleyerek etkinliğe renk kattılar.

   
 
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sanatçılar Arşiv Online Sergiler Haberler Foto Galeri İletişim