Hizmetlerimiz

 

Başta Resim olmak üzere  Hat ve Tezhib sanatının önde gelen değerli sanatçılarını sanatsever ve koleksiyonerlerle buluşturmak.

Bunun yanında genç ve yetenekli sanatçılarımıza da yer vererek sanat piyasasında hak ettikleri değere ulaşmalarına katkıda bulunmak.

Ressamlarımız ve Hat-Tezhib sanatçılarımız  için sergi organizasyonları düzenlemek.

Ressamlarımız, koleksiyonerlerimiz ve sanatseverlerimizin sahip oldukları eserlere en doğru çerçevenin seçiminde ve yapımında yardımcı olmak.

Kolleksiyonerler  ve sanatseverler için müzayedelerde eser alımı ve satımı konusunda danışmanlık yapmak.

 

Ev, Villa, Ofis,Otel, Hastane ve her türlü işyeri için  Tablo, Ayna, Resim , Çerçeve , hat yazıları ve dekorasyona uygun muhtelif görsel uygulamalar yapmak.

Otel ve Hastane dekorasyonunun vazgeçilmez unsurlarından, Tablo ve Aynaları konsepte en uygun ve yakışır biçimde uygulamak ve bu konuda danışmanlık yapmak.

Sanatçılar için sanal galeri oluşturup eserlerini yayınlamak ve online sergi ile daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak.

 

Başta Tablolarınız olmak üzere, diğer sanat eserlerinizin ve muhtelif antikalarınızın sigortalanıp değerinin teminat altına alınması konusunda danışmanlık hizmeti sunmak.

Sanal galerimiz herkese açık olup,  arzu eden  sanatsever ve kolleksiyonerlerin ellerinde bulunan eserlerden dilediklerini burada sergileyerek başkalarıyla paylaşma imkanına sahip olacaklardır.

   
 
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sanatçılar Arşiv Online Sergiler Haberler Foto Galeri İletişim